O nas

Od pięciu lat organizujemy w Polsce imprezy rowerowe w formacie “bikepacking race”. Zaczynając od już legendarnej “Wisły 1200” i arcytrudnej “Carpatia Divide”, poprzez malownicze “Pomorska 500” i “Wschód” . Nasze wydarzenia okazały się niewątpliwie potrzebne. ONE SIĘ WAM POPROSTU NALEŻAŁY

Chcemy stworzyć wspólną przestrzeń dla społeczności rowerowych podróżników, do dzielenia się trasami, historiami i doświadczeniem zebranym w drodze i w życiu.

Rower to najlepszy sposób na odkrywanie świata i doświadczania naszego otoczenia, zarówno tego bliższego i dalszego, a my chcemy przybliżyć te uczucia i dać motywację i wsparcie dla wszystkich, którzy jeszcze nie odkryli wszystkich możliwości jakie niesie ze sobą ten prosty sposób na poznanie świata. Uprościć realizację naszych pomysłów na bikepackingowe wydarzenia (a tych mamy jeszcze duuużo). 

Przygody w skali mikro i makro, z pomiarem czasu i takie, w których czas nie ma żadnego znaczenia – to jest według mnie Kolarstwo Przygodowe. Niezależnie od tego, czy próbujesz przejechać kraj w dwa dni, czy dotrzeć nad jezioro: ważne, że szukasz przygody przy pomocy roweru. A My chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami i inspiracjami, tak aby Kolarstwo Przygodowe stało się Waszym udziałem.