About Us

Od pięciu lat organizujemy w Polsce imprezy rowerowe w formacie „bikepacking race”. Zaczynając od już legendarnej „Wisły 1200” i arcytrudnej „Carpatia Divide”, poprzez malownicze „Pomorska 500” i „Wschód” . Nasze wydarzenia okazały się niewątpliwie potrzebne. ONE SIĘ WAM POPROSTU NALEŻAŁY

We want to create a shared space for the community of cycling travelers to share routes, stories and experiences gathered on the road and in life.

The bike is the best way to discover the world and experience our surroundings, both the closer and the more distant one, and we want to bring these feelings closer and provide motivation and support to everyone who has not yet discovered all the possibilities that this simple way to get to know the world brings. 

Przygody w skali mikro i makro, z pomiarem czasu i takie, w których czas nie ma żadnego znaczenia – to jest według mnie Kolarstwo Przygodowe. Niezależnie od tego, czy próbujesz przejechać kraj w dwa dni, czy dotrzeć nad jezioro: ważne, że szukasz przygody przy pomocy roweru. A My chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami i inspiracjami, tak aby Kolarstwo Przygodowe stało się Waszym udziałem.