Start: Sopot

Finish: Sopot

Date: 23.04.2022

Time limit: 16 h

Distance: 230 km

Elevation gain: 4000m d+

Track

„Dolina Węży”, „Singiel Marii”,  „Długa Góra”, „Korzonki”. Mówi Ci to coś? Jeżeli nie, to czeka Cię dzień pełen niespodzianek.

Jeżeli wiesz co się kryje za tymi nazwami, to wiesz co Cię czeka i niecierpliwie zaczynasz przebierać nogami. A to tylko ułamek atrakcji, które przygotowaliśmy dla was na trasie Czarnego Serca. W czasach, w których nawet skarpetki muszą być gravelowe proponujemy wam imprezę w formule ultramaratonu MTB, pełną technicznych zjazdów, pionowych podjazdów, poprzeplatanych szutrowymi drogami. Zanurz się z nami w gęstych lasach Pomorza. Zobacz co najlepszego Trójmiejski Park Krajobrazowy ma do zaproponowania. 

 

Podejmiesz wyzwanie?

F.A.Q

Możesz nawet bez roweru. Ale trasa została ułożona z myślą o rowerach MTB. Oczywiście da się ją przejechać gravelem ale będzie to trudniejsze niż na rowerze z amortyzacją. 

Tak, pierwszy będzie znajdował się na końcu pierwszej pętli. Drugi w połowie trasy. 

Tak, ale wiąże się to z ryzykiem pomylenia fragmentów pętli 1 i 2. Polecamy wgrać dwa pliki i na końcu pierwszej pętli włączyć drugi. 

A dlaczego nie? A tak na poważnie. Pierwsza wersja trasy przypominała serce. Ale potem stwierdziliśmy że jest zbyt „gravelowa” i teraz bardziej przypomina… delfina 😉