Start: Gdańsk

Finish: Bieszczady

Termin: 5.08.2023  

Limit czasu: 200 h

Dystans: 1000+ km

Przewyższenie: ?????

Trasa

Ludzie podróżowali od wieków…. i przeważnie wiedzieli, dokąd i którędy zmierzają do celu. Prawdziwa przygoda to jednak coś więcej niż jazda od stacji do stacji, od noclegu do noclegu czy od sklepu do sklepu.

Proponujemy nowy format bikepackingowego wyścigu, w którym poznacie tylko miejsce startu i mety, a szczegółowy przebieg trasy i odpowiedniego gpx`a dostarczymy Wam z komunikatem startowym.

Tym razem zapraszamy Was na przygodową przeprawę przez cały kraj, przez pola, wzgórza i lasy w niepowtarzalnym stylu Polskiego Kolarstwa Przygodowego. Startujemy z Gdańska a metę planujemy w zaprzyjaźniowym zamku w Lesku. Dystans 1000+. Każdy rower mile widziany, nawet grawelowy ☺ Na trasie znajdziecie wszystko co możecie i czego nie możecie sobie wyobrazić. Już Ojciec Dyrektor ze swoimi ludźmi zadba o właściwe proporcje trasy. Zadbamy też o to, żebyście odwiedzili dziesiątki nowych, pięknych miejsc, do których nie wiodą główne drogi i szlaki, a są nie mniej ciekawe niż turystyczne ikony. 

Jeśli rower i przygoda to Twoje życie i jesteś dość szalony by zaufać PoKoPowi, to wystarczy kilka kliknięć i jesteś z nami na trasie Niespodzianki. 

Zapraszamy